2 - 2Makkum F1 - EBC/Delfstrahuizen F1
F1 krijgt te weinig, maar mag ook van geluk spreken...
Thuis tegen Makkum is lastig, maar uit tegen Makkum is nog lastiger.
Het wordt lastiger als je vroeg weg moet. De pupillen van F1 waren niet wakker te krijgen... of waren ze gewoon te laat naar bed gegaan ?
Ondanks de 0-1 van Dave werd de felheid niet gevonden in het ploegje. Te gemakzuchtig, niet samenspelen of gewoon niet opletten... waren de boosdoeners van deze ochtend. 1-1 werd de ruststand.
Na de limonade zorgde Kean wederom voor een voorsprong van 1-2 en daardoor leek de overwinning een feit te worden. Mede door de reddingen van Hendrik (de keeper) en een bal op de lat zorgde ervoor dat F1 de voorsprong hield, maar Makkum werd steeds gevaarlijker voor het doel.
Heel ongelukkig kwam dan toch de 2-2. De bal kwam van ver en hoog ongelukkig op de schoen van Hendrik. De bal rolde zeer vervelend over de lijn.
De scout van Heerenveen vond dit zelfs jammer voor de voortreffelijk keepende Hendrik.




Jesse Buma
Jelte Hof
Sven Jetten
Tycho Jetten
Jurre Koopmans
Aron Luiten
Renzo Mendel
Elmar Scheepers
Maureen Slump
Bart Wind
Hendrik Roest
Danny Buma
Evert de Jong
Arjan de Ruyter
Harm Jan Schippers
Bennie Visser
Reacties