5 - 3EBC/Delfstrahuizen F1 - Scharnegoutum F1
F1 maakt in tweede helft het verschil
F1 heeft de laaste weken niet altijd de punten gehaald die het verdiende. Maar vandaag tegen Scharnegoutum werd strijd geleverd en werd verdiend gewonnen met 5-3. Hierdoor komen ze op de 2de plek te staan na 4 wedstrijden. Thuis tegen Makkum werd met 3-3 gespeeld, terwijl F1 met 3-0 voor stond. Dave, Kean en Hendrik hadden gescoord, maar dat was niet voldoende voor de overwinning. Uit tegen CVVO F1 werd wederom met 3-3 gelijkgespeeld, terwijl F1 -met doelpunten van Sven en Kean- op een 1-3 voorsprong hadden gestaan. F1 speelde tegen LSC F2 een prima wedstrijd en wonnen met 8-4. Wat een heerlijke korfbaluitslag. Dave was die ochtend productief met 3 doelpunten, Kean scoorde 2x en Eize, Bart en Nick scoorde elk 1 doelpunt.
Inmiddels heeft Hendrik zich als een zeer sterke keeper ontwikkeld. Dit heeft hij uitstekend laten zien in de wedstrijd tegen Scharnegoutum F1. Scharnegoutum stond voor deze ochtend op de koppositie samen met Balk. Je kon dit terugzien in de beginfase, waarbij Scharnegoutum al vrij snel op een 0-1 voorsprong kwam. Door de goede verdediging bestaande uit Nick, Eize en Bart en een middenveld met Robin, Kean en Talling vochten de F1-pupillen zich steeds terug. 1-1 door Nick met een hard schot langs de keeper van Scharnegoutum. De 2-2 werd gescoord door een getergde Kean. De rust was hard nodig en konden de 7 spelers op adem komen, want de jochies rende zich de lucht uit de longen.
Na de rust begonnen de F1 spelers elkaar steed beter te vinden. Bart gaf de aanvallers van Scharnegoutum geen schijn van kans. Uit een uibraak kon Delfstrahuizen al vrij snel scoren door een raar rollend balletje uit een schot van Nick. Uit een corner kon de altijd sterk spelende Eize de score laten oplopen naar 4-2. Scharnegoutum was absoluut niet een slecht ploegje, maar Bart en vooral Hendrik op goal, waren de mannen van de wedstrijd. Bijna elke bal voor het doel was voor de stoere Hendrik. Helaas werd het wel 4-3, maar wat wil je als er zes man van Scharnegoutum voor je neus staan. Daarna had Tjalling een enorme kans op 5-3, na het overspelen van Kean. Robin gooide ook zijn hele hebben en houden in de strijd; hij kon als stoere kerel de harde bal van Scharnetgoutum keren door de harde bal op zijn borstkast op te vangen... Robin kreeg ook een enorme kans, maar schoot helaas over. In de laatste minuut kreeg Kean een harde schop tegen zijn voet, vlak voor het doel van Scharnegoutum. Eize schoot de vrije trap heel slim binnen, waardoor de eindstand op 5-3 kwam te staan -wat wil je als je vader altijd van de slimme aanwijzingen geeft.
Dit was een leuke wedstrijd, voor zowel de spelers als voor de ouders van F1. Bart en Hendrik waren de spelers van de wedstrijd. 2 april de bekerwedstrijd tegen Heeg F1.




Jesse Buma
Jelte Hof
Sven Jetten
Tycho Jetten
Jurre Koopmans
Aron Luiten
Renzo Mendel
Elmar Scheepers
Maureen Slump
Bart Wind
Hendrik Roest
Danny Buma
Evert de Jong
Arjan de Ruyter
Harm Jan Schippers
Bennie Visser
Reacties