vv Delfstrahuizen

Onze officiële website

Recente berichten

  • 17-05-12Delfstrahuizen degradeert naar 4e klasse
    Delfstrahuizen degradeert naar 4e klasse

    Op neutraal sportpark De Grie van DWP uit Sint Johannesga is Delfstrahuizen 1 er dinsdag 15 mei niet in geslaagd zich te plaatsen voor de nacompetitie. De uitslag van 3-2 in het voordeel van sc Joure zorgde voor degradatie.>>

  • 14-05-12Het is er op of eronder!
    Het is er op of eronder!

    Op dinsdag 15 mei speelt Delfstrahuizen 1 om 19:00 uur een beslissingswedstrijd op sportpark De Grie te Sint Johannesga tegen sc Joure 1 om rechtstreekse degradatie uit de 3e klas A te voorkomen.>>

  • 27-04-12De Haan schaaft doelstelling bij: 2de plaats vasthouden
    De Haan schaaft doelstelling bij: 2de plaats vasthouden

    De doelstelling van dit seizoen was voor Delfstrahuizen 4 het behalen van het kampioenschap. Nu – eind april – staan de zaken er heel anders voor.>>

  • 07-04-12Nieuwe nummer 10 is oude bekende
    Nieuwe nummer 10 is oude bekende

    Nog geen jaar geleden zocht Kevin Strampel het avontuur op in de eerste klasse E bij vv d'Olde Veste'54. Daar kwam hij door blessureleed helaas weinig aan spelen toe. >>

Alle berichten >>

3 - 2Oudehaske 1 - Delfstrahuizen 1

De withemden reisden afgelopen zwaar gehavend af naar runner-up Oudehaske. Ten opzichte van de laatste 3 weken met de succesvolle formatie miste trainer Patrick de Jong om verschillende redenen maar liefst zes basisspelers. Maar dat was geen excuus voor de terechte nederlaag in en tegen Oudehaske. Voor het wederom massaal meegereisde publiek (het leek wel een thuiswedstrijd) was het jammer, dat geen goede maar wel spannende wedstrijd zag.

Door het overlijden van zijn vader, was keeper Paul Roozendaal om begrijpelijke reden niet aanwezig. Voorafgaand werd er een indrukwekkende 1 minuut stilte gehouden en wenst iedereen Paul veel sterkte.

Oudehaske heeft na de winterstop met veel inzet en beleving vele terechte overwinningen geboekt. Daarvan kon die tegen Delfstrahuizen ook aan worden toegevoegd. Met de vervangers voor de afwezigen was er een respectabel elftal op de been gebracht. De invallers deden stinkend hun best en de jonge debuterende keeper Pieter de Ruyter (17 jaar) heeft zich kranig geweerd. Helaas speelden sommige overige basisspelers een mindere wedstrijd tegenover een Oudehaske dat onder leiding van de geblesseerde trainer Jan Pasveer constant het initiatief nam en het de withemden door veel strijd behoorlijk lastig maakte.

In het eerste kwartier heeft de thuisclub wel een optisch overwicht, maar krijgt niet veel kansen. Als Delfstrahuizen dat eindelijk slaagt in een goede aanval is het ook gelijk raakt als Kevin Strampel gevloerd wordt binnen de zestien. Strampel neemt de terechte toegekende penalty zelf, maar heeft wel een rebound nodig om de 0-1 op het scorebord te zetten. Maar Oudehaske doet hetzelfde aan de ander kant. Door onoplettendheid kan Oudehaske bij de eerste de beste goede aanval vrij voorzetten en de spits kopt hard de gelijkmaker tegen de touwen. Tot aan de rust mag Delfstrahuizen blij zijn dat het dan niet meer tegendoelpunten krijgt.  Want Oudehaske voetbalt als leeuwen en creëert vele kansen, maar met kunst en vliegwerk blijft het 1-1. Delfstrahuizen kan daar weinig tegenover stellen.

Na rust hetzelfde spelbeeld als in de eerste helft. De eerste twintig gaat het gelijk op en komt Delfstrahuizen via een prachtige vrije trap van Strampel op een 1-2 voorsprong. Uiteindelijk volgt dan vrij snel de dikverdiende 2-2 en gaan de gastheren op jacht naar meer. Maar de mooiste kansen zijn niet besteed aan de spitsen en dus lijkt er een remise uit de sportieve strijd te komen. Maar als in 88e minuut een zeer scherpe corner zomaar in het doel verdwijnt dan is daar grote vreugde bij de Oudehaske. Uiteindelijk blaast de uitstekend leidende scheidsrechter Mulder uit Uithuizermeden voor het einde van de wedstrijd en is het terechte verlies een feit.

Delfstrahuizen had vandaag goede zaken kunnen doen, maar laat dat over aan Oudehaske dat nu 5 punten voorsprong heeft in de 3e periode. Deze wedstrijd gauw vergeten en op naar volgend week. Dan spelen de withemden thuis tegen Creil, dat met 0-5 onderuit ging tegen de terechte koploper en bijna kampioen zijnde Balk.

Reacties

Datum Thuis Uit Uitslag
# Team G GW GL V P DPV DPT
Datum Thuis Uit Type Accomodatie

  1. Arjan Wever Arjan Wevermiddenvelder

Spelers

  1. Sebastiaan Baanstra Sebastiaan BaanstraAanvaller
  2. Sipke de Haan Sipke de HaanAanvaller
  3. Sjoerd de Haan 
  4. Lukie Jetten Lukie JettenAanvaller
  5. Evert de  Jong Evert de Jongmiddenvelder
  6. Arjan de Ruyter Arjan de RuyterAanvaller
  7. Gerwin Smink Gerwin SminkMiddenvelder
  8. Kevin Strampel Kevin StrampelAanvaller
  9. Martin Strampel Martin StrampelVerdediger
  10. Marten Bok Marten BokVerdediger
  11. Kees Boon Kees BoonAanvaller
  12. Kevin Tinga Kevin TingaAanvaller
  13. Albert van der Veen Albert van der VeenAanvaller
  14. Berend Visser Berend VisserVerdediger
  15. Egbert van der Wal Egbert van der WalAanvaller
  16. Jelle Wesselius Jelle WesseliusVerdediger
  17. Mark Thibaudier Mark Thibaudier12e man
  18. Nel Meinema 

Technische staf

  1. Patrick de Jong Patrick de JongHoodtrainer
  2. Peter de Jong Peter de JongGrensrechter
  3. Peter Slump Peter SlumpVerzorger